Ibrahim Tatlises ka pasur shumë gra, por a e dini sa e re është gruaja e tij e fundit? (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ibrahim Tatlises ka pasur shumë gra, por a e dini sa e re është gruaja e tij e fundit? (Foto)

16:49 | 09 Gusht 2017

Me shkurtesën Ibo është i njohur në Turqi, dhe është një ndër këngëtaret më të famshëm e njëkohësisht më i dashur për publikun turk, përcjell ORAinfo.

Nga një fshat i varfër Ibo u bë ikona e muzikës turkë në mbarë botën. Me famën u rrit edhe pasuria e tij.

Tatlises ishte në lidhje me femrat më të bukura në Turqi, me të cilat u nda në kohë të ndryshme.

Ai në emisionin e tij ‘Ibo Shoë’ pati mysafirë femrat më të famshme dhe më të talentuara të Turqisë.

Pas sulmit Ibrahim më nuk mirret me muzikë dhe fama e tij pësoi një rënie, por jo sa për t’i larguar edhe femrat prej tij.

Ai tani është i martuar me një bjonde mjaftë të bukur dhe të re me të cilën ka edhe fëmijë. Ayşegül Yıldız është emri i gruas së tij, e cila i qëndron pranë edhe pas fatkeqësisë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adelina Ismaili