Ibrahimovic e bënë edhe këtë gjë për Mourinhon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ibrahimovic e bënë edhe këtë gjë për Mourinhon

13:02 | 18 Tetor 2018

Sulmuesi suedez Zlatan Ibrahimovic i ka dal në mbrojte trajnerin e Manchester United, Jose Mourinho.

Ai beson se United ka njeriun e duhur ne postin e trajnerin, Mourinhon.

“E shoh vetën në këtë situatë sepse ne kemi vizionin tonë, kemi vetëbesimin tonë, ne besojmë në gjëra, dhe ne i themi gjërat sipas mënyrës sonë dhe pastaj fajësohemi”, ka thënë Ibrahimovic.

Sipas tij, kritikët e Mourinhos janë xhelozë.

“Disa kritika besoj që janë personale. Disa prej tyre janë të ekzagjeruara. Disa për shkak se kush është ai, të tjerat janë xhelozi. Mourinho le të vazhdoj të jetë vetvetja, sepse ai është kush është dhe nuk do të ndryshojë për askënd. Unë jam i njëjti”, ka thënë Ibrahimovic.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!