Ibrahimovic me përgjigje interesante për derbin Inter- Milan – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ibrahimovic me përgjigje interesante për derbin Inter- Milan

13:13 | 18 Tetor 2018

Ish sulmuesi i Milanit dhe Interit ka folur për derbin italian që do të luhet këtë të diele.

Ai ka folur për SkySport duke dhënë një përgjigje interesante kur u pyet për skuadrën favorite.

“Si një ish- lojtari i Interit dhe Milanit, pres një derbi të mirë, si tifoz dhe si lojtar, shpresoj se do të jetë një ndeshje e mirë dhe që tifozët të argëtohen”, tha Zlatan Ibrahimoviç.

Ibrahimovic nuk ka mundur të parashikojë fituesin e ndeshjes.

“Ne do të shohim se kush do të fitojë, shpresoj që ekipi më i mirë të marrë tri pikët, por kjo do të mësohet menjëherë pas ndeshjes. Iu urojë fat të dy ekipeve”, theksoi Ibrahimovic.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!