Ibrahimovic nuk di të plaket, ja vendimi i ri – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ibrahimovic nuk di të plaket, ja vendimi i ri

11:35 | 23 Tetor 2017

Mino Raiol, agjenti i Zlatan Ibrahimoicit ka thënë se sulmuesi suedez do të luaj edhe për pesë ose gjashtë edicione të tjera

Ai me shaka po ashtu ka thënë se këto vite Ibrahimovic do të luaj vetëm për të, sepse i janë rritur fëmijët dhe ka nevojë për para.

“Ibrahimovic të paktën do të luaj edhe për pesë ose gjashtë vite”, tha fillimisht Raiola.

“Nuk do ta lë të ndalet, sepse tashmë i duhet të punojë për mua, ashtu sikurse kam punuar unë për të për vite me radhë”, vazhdoi Raiola me shaka.

“Fëmijët e mijë janë rritur dhe kam nevojë për para. Edhe ai është pajtuar që të punoi vetëm për mua”.

Ibrahimovic ka kontratë me Unitedin deri në fund të këtij sezoni, por është jashtë fushave të gjelbra për shkak të një lëndimi.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!