Icha bën një grim të çuditshëm, mos gaboni ta praktikoni ju – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Icha bën një grim të çuditshëm, mos gaboni ta praktikoni ju

20:23 | 20 Korrik 2018

Serialet indiane kanë nisur të marrin hov të madh edhe te televizionet tona. E njëri ndër më të shikuarit mbetet Uttaran, përcjell ORAinfo.

E personazhi më i dashur padyshim mbetet Icha që interpretohet nga aktorja simpatike, Dattaa Tinaa.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me një stil të  thjeshtë, por në realitet ajo grimohet shumë.

Ja si duket ajo në jetën reale./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!