Icha ndryshon krejtësisht stilin,nuk do ta njihni atë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Icha ndryshon krejtësisht stilin,nuk do ta njihni atë

18:19 | 18 Korrik 2018

Serialet indiane kanë nisur të marrin hov të madh edhe te televizionet tona. E njëri ndër më të shikuarit mbetet Uttaran, përcjell ORAinfo.

E personazhi më i dashur padyshim mbetet Icha që interpretohet nga aktorja simpatike, Dattaa Tinaa.

Të gjithë jemi mësuar ta shohim atë me një stil të njejtë me veshje tradicionale indiane siç janë Sarit, por në jetën  e përditshme ajo ka një stil evropian.

Ja si duket ajo në jetën reale./ORAinfo/

#Repost @luvisrani with @get_repost ・・・ Be bold enough to pursue anything and set yourself free. @dattaatinaa #dattatina #indianbeauty #femalemodel #femalefashion #glamdoll #dattatinaa #dattatinafans #femalefashionphotography #fashionphotography #bold #boldandbeautiful #confidentpose #nailingit #shootislife #portraits #portraitphotography #luvisrani #luvisraniphotography

A post shared by 💫Tinzi💫 (@dattaatinaa) on

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!