Iftari i parë, shikoni në çfarë vendi luksoz e ka dërguar djali i Remzie Osmanit nusen e tij – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Iftari i parë, shikoni në çfarë vendi luksoz e ka dërguar djali i Remzie Osmanit nusen e tij

22:38 | 16 Maj 2018

Remzie Osmani si shumë kolege të saj solli në media edhe familjarët e saj, e sidomos nusen e djalit.

Këngëtarja ka një jetë të mirë financiare, prandaj edhe bën një jetë luksoze bashkë me fëmijët dhe burrin e saj, përcjell ORAvip.

Për iftarin e parë djali i Remzies e dërgoi nusen e tij në një restorant me një veturë super luksoze.

Nusja e tij na njoftoi me këro pamje derisa shihet se po e pret iftarin bashkë me burrin e saj të ëndrrave./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!