Iniesta e lë pa fjalë Barcelonën, ja ku po transferohet ai – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Iniesta e lë pa fjalë Barcelonën, ja ku po transferohet ai

20:09 | 16 Prill 2018

Biznesi i verës i Andres Iniesta po luan një rol të madh në vendimin e tij për të ndërruar Barcelonën për Kinën, raporton Sport,përcjell ORAinfo.

Mesfushori ka prodhuar dhe shitur verërat e “Bodega Iniesta” nga Fuentealbilla, që prej vitit 2010, dhe shpreson të marrë lejen për shitje edhe në Kinë.

 

Bodega Iniesta mund të shesë deri në dy milionë shishe në vit në Azi, me arritjen e nënshkrimit të tij në ndonjë skuadër në Kinë do të sillte imazhin e tij në rajon e madh të Azisë../ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!