Inter – Fiorentina, ndeshja dramatike – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Inter – Fiorentina, ndeshja dramatike

22:42 | 25 Shtator 2018

Interi e ka rikthyer epërsinë ndaj Fiorentinës (2-1).

Golin e ka realizuar D’Ambrosio në minutën e 78’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!