Inter – Fiorentina, po ndodh çmenduria – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
12 °C

Inter – Fiorentina, po ndodh çmenduria

22:18 | 25 Shtator 2018

Fiorentina e ka barazuar rezultatin ndaj Interit nw kuadër tw Serie A

Golin e ka shënuar Chiesa në minutën e 53’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!