Inter – Milan 1-0, këto janë notat e lojtarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Inter – Milan 1-0, këto janë notat e lojtarëve

23:06 | 21 Tetor 2018

Ineri ka mposhtu Milanin në derbin e madh në Serie A e vlefshme për javën e 9-të.

Interi fiton 1-0 me golin e shënuar nga Mauro Icardi në minutën e 92-të.

apiteni përfiton nga një gabim në dalje i Donarumës dhe me kokë e dërgon topin në rrjetë, duke i dhënë tri pikët zikaltërve, shkruan syri.net.

Në tabelën e mëposhtme mund të shihni notat e derbit të Madoninës, ku më i miri shpallet Vecino (8).

Ndërsa autori i golit, Mauro Icardi, vlerësohet me notën 7.6 nga faqja e specializuar “Whoscored”.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!