Inter – Milan, çmenduria ndodh ende pa filluar derbi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
17 °C

Inter – Milan, çmenduria ndodh ende pa filluar derbi

07:50 | 13 Tetor 2017

Inter dhe Milan zhvillojnë derbin e Milanos në Serie A të dielën.

Dy ditë para ndeshjes tashmë mund të thuhet se është thyer një rekord.

E përditshmja sportive italiane “Corriere dello Sport” raporton se Inter si skuadër vendase do të përfitojë 4.5 milionë euro nga shitja e biletave, përcjell lajmi.

Bëhet fjalë për një shifër rekorde për një ndeshje në Serie A.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!