Inter pas humbjes shokuese, ja cilin mesfushor po e transferon – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Inter pas humbjes shokuese, ja cilin mesfushor po e transferon

23:49 | 19 Gusht 2018

Interi u përpoq të transferonte  Luka Modric këtë verë  por nuk arriti ta bënte këtë.

Sipas raporteve më të fundit në Itali, duket sikur Inter do të përpiqet  të transferojë  një mesfushor të ri në janar përcjell ORAinfo.

 

Kush? E pra duket sikur do të përpiqen të marrin Nicolo Barella nga Cagliari. Ai nuk do të vijë i lirë, por ai ka qenë një objektiv i klubit për disa kohë./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!