Inter s’ka të ndalur, transferon yllin e madh për 78 milionë euro (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Inter s’ka të ndalur, transferon yllin e madh për 78 milionë euro (FOTO)

08:44 | 12 Janar 2017

Inter planifikon t’i vazhdojë përforcimet në krijimin e një skuadre të fuqishme.

E përditshmja italiane “La Repubblica” raporton se “Nerazzurrët” janë të gatshëm të paguajnë 78 milionë euro për transferimin e mesfushorit të Paris Saint-Germain, Marco Verratti, përcjell lajmi.

Pronarët e rinj të klubit, grupi Suning nuk e ka ndërmend t’i ndalë shpenzimet.

Andaj, Verratti është ylli i ardhshëm që do të kërkohet nga Inter pas përfundimit të këtij sezoni.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!