Interesante, ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Interesante, ja çfarë i bën gruaja Hetemit, përderisa ai vozitë veturën

19:30 | 13 Qershor 2018

Fisnik Ademi është ndër aktorët më të njohur dhe më të dashur për publikun kosovar.

Së fundmi ai është bërë edhe më i dashur me rolin e tij të Hetemit në serialin vendor “O sa mirë”, shkruan ORAinfo.

Fisniku është i martuar me modelen e njohur seksi, Dhurata Lipovica të cilën shfaqen gjithmonë shumë të dashuruar.

E sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me Fisnikun.

Përderisa ai po vozitë veturën, ajo po bën foto./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!