Interesante: Shikoni çfarë bën Lulja para se të filloi të këndoi në dasma – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Interesante: Shikoni çfarë bën Lulja para se të filloi të këndoi në dasma

12:14 | 12 Korrik 2018

Motrat Mustafa janë ndër këngëtaret më të dashura për publikun e muzikës popullore.

Dy motrat më të njohura për publikun janë Sadetja dhe Sahidja, por tashmë e njohur dhe e dashur është bërë edhe motra e tyre e vogël, Lulja, shkruan ORAinfo.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E pak para se të filloi të këndoi në dasmë, Lulja ka bërë një veprim interesant.

Ka publikuar një foto të orkestrës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!