Interi arrin marrëveshje me yllin që e do Real Madridi – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Interi arrin marrëveshje me yllin që e do Real Madridi

00:00 | 12 Shkurt 2018

Real Madridi ka mbetur i shokuar në këto ditë.

Klubi spanjoll ka kërkuar transferimin e Lautaro Martinez, sulmuesit të klubit argjentinas, Racing, por që është refuzuar, përcjell ORAinfo.

Image result for lautaro martinez real madrid

Real Madridi ka ofruar 27 milionë euro, mirëpo lojtari i ka refuzuar ata pa menduar ata.

Martinez ka arritur marrëveshje me Interin, ku në verë do i bashkohet atyre në marrëveshjen e 30 milionë eurove.

Madrilenët kishin shpresuar në transferimin e sulmuesit të talentuar, por ai i ka refuzuar, pasi dëshiron që të luaj standard./ORAinfo/

Image result for lautaro martinez to inter

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!