Interi i lë ‘gojë hapur’ të gjithë’, po e transferon super mesfushorin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Interi i lë ‘gojë hapur’ të gjithë’, po e transferon super mesfushorin

12:11 | 14 Janar 2018

Ramires duket se ka për t’u bashkuar me Inter pasi ekipi Jiangsu Suning ka rënë dakord për një marrëveshje kredie, përcjell ORAinfo.

Braziliani ka kaluar dy vitet e fundit me klubin kinez, por dëshiron të kthehet  në Evropë.

Jiangsu, të cilët ndajnë të njëjtët pronarë si Interi, nuk hezitonin të lejonin që një nga pasuritë e tyre të çmuara të largohej por që tani me radhë kishin pranuar humbjen në përpjekjet e tyre për ta mbajtur atë.

Sipas Gazzetta dello Sport, marrëveshja për të marrë ish-yllin e Chelseat Ramires në San Siro mund të përfundojë në dy deri në tre ditë e ardhshme./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!