Interi ia ofron mesfushorin e vet kreativ gjigantit spanjoll, ja për kë bëhet fjalë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
10 °C

Interi ia ofron mesfushorin e vet kreativ gjigantit spanjoll, ja për kë bëhet fjalë

20:46 | 13 Janar 2018

Interi ia ka ofruar mesfushorin e vet kreativ, Marcelo Brozovicin, skuadrës së Sevillës në Spanjë, raporton Sky Sport Italia.

Përfaqësuesit kroat i është kufizuar minutazhi këtë sezon me ardhjen e Luciano Spallettit, transmeton Express.

Me “Zikaltrit” që i kanë duart e lidhura nga parametrat e Financial Fair Play të UEFA-s, atyre u duhet të shesin për t’i rritur të hyrat.

Dhe sipas Sky Sport Italia, Interi ia ka ofruar Brozovicin Sevillës.

25-vjeçari i ka shënuar tri gola dhe dhuruar një asist në 14 ndeshje në Serie A deri tani këtë sezon, shumicën e të cilave pasi është futur nga banka rezervë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!