Interi ia ofron skuadrës spanjolle super-lojtarin – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Interi ia ofron skuadrës spanjolle super-lojtarin

22:30 | 13 Janar 2018

Marcelo Brozovic më nuk bënë pjesë në planet e Interit.

Mesfushori kroat ka filluar që ta humbe vend e titullarit, andaj do të largohet në fund të sezonit.

Image result for marcelo brozovic

Por, Interi është duke menduar që ta largoj atë në këtë afat, duke ia ofruar Sevillës lojtarin, përcjell ORAinfo.

Skuadra nerazure nuk e dëshiron kroatin në skuadër, andaj skuadra spanjolle është e gatshme që ta transferoj atë./ORAinfo/

Image result for marcelo brozovic

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!