Interi me transferim të ‘çmendur’ nga Manchester City – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Interi me transferim të ‘çmendur’ nga Manchester City

18:14 | 16 Maj 2018

Interi po kërkon që të bëjë disa transferime në afatin e verës.

Nëse skuadra italiane kualifikohet për në Ligën e Kampionëve, atëherë me gjasë do të bëjë disa transferime të mëdha.

Lojtari i parë që po e kërkon Interi ta transferoj në verë, është mesfushori i Manchester Cityt, Ilkay Gundogan, përcjell ORAinfo.

Skuadra italiane do ta transferoj mesfushorin gjermane, vetëm nëse kualifikohet në Ligën e Kampionëve, pasi e di se lojtari do të refuzonte të transferohej tek ata./ORAinfo/

Image result for gundogan

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!