Interi merr lajm katastrofal pas fitores ndaj Milanit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Interi merr lajm katastrofal pas fitores ndaj Milanit

15:37 | 22 Tetor 2018

Interi ka marr një lajm jo të mirë pas fitores së mbrëmshme ndaj Milanit.

Interi ka bërë me dije se Radja Nainggolan do të mungoj për disa javë.

Inter fitoi mbrëmë 1 me 0 ndaj Milanit, por që e humbi Radja Nainggolanin.

Skuadra italiane ka lëshuar një njoftim zyrtar, duke bërë me dije se mesfushori belg do të mungoj për disa javë, përcjell “lajmi.net”.

Nainggolan do të mungoj në përballjen e Interit ndaj Barcelonës në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Lajmi i vetëm i mirë për nerazurët është që Perisic dhe Brozovic do të jenë të gatshëm për përballjen në ‘Camp Nou’.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!