Interi në Champions, ja çka ju bën Spalleti lojtarëve – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Interi në Champions, ja çka ju bën Spalleti lojtarëve

17:52 | 14 Shtator 2018

“Pres që të gjithë lojtarët të jetë gati, menjëherë”.

Luciano Spalletti ka folur për rikthimin e Interit në Ligën e Kampionëve.

Ai deklaroi që pret që lojtarët e tij të jenë gati menjëherë, përcjellë “Lajmi.net”.

“Unë pres që të gjithë lojtarët të jetë gati, menjëherë, pa pasur nevojë që të kenë kohë shtesë për klimatizim në Ligën e Kampionëve”, deklaroi Spalletti.

“Grupi është i gjerë dhe gjithëpërfshirës për ta përballuar si duhet konkurrencën në këtë kompeticion elitar europian”.

“Angazhimi me dy ndeshje në javë, që na pret, është një fazë e udhëtimit tonë. Ne e kemi përgatitur tashmë veten në këtë drejtim që vitin e kaluar”, shtoi ai.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!