Interi në gjumë, nesër nis negociatat për transferimin e lojtarit nga Franca (FOTO) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Interi në gjumë, nesër nis negociatat për transferimin e lojtarit nga Franca (FOTO)

16:08 | 17 Korrik 2017

Interi ka qenë më i heshtur gjatë afatit kalimtar, në krahasim me rivalët tjerë që ka në Serie A.

Interi është i interesuar për transferimin e lojtarit të Nices, Dalber.

Mediat italiane raportojnë se agjenti i lojtarit ka njoftuar se nesër do të takohet me përfaqësuesit e ekipit francez me qëllim të arritjes së marrëveshjes me Interin, përcjell ORAinfo.

Lojtari publikisht ka shprehur dëshirë për t’iu bashkuar Nerazzurëve gjatë fundjavës.

Megjithatë, mbetet për t’u parë nëse ata do të përputhen me çmimin e kërkuar nga Nice prej 25 milionë eurove, që Interi pretendon të ulë shifrën. /ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!