Interi po e transferon yllin e madh – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
18 °C

Interi po e transferon yllin e madh

21:00 | 12 Janar 2018

Ish lojtari i Chelseat, Ramires po rikthehet në Evropë.

Sipas ‘Calciomercato’, mesfushori brazilian ka tri oferta në tavolinë nga klubet evropiane, andaj ende nuk është bërë e ditur se çfarë do të bëjë ai.

Sipas mediumit italian nga tre klubet, është edhe Interi që e do transferimin e Ramires, pasi edhe lojtari e dëshiron rikthimin e tij në Evropë, transmeton ORAinfo.

Braziliani nuk është i lumtur në Kinë, andaj dëshiron që në afatin e janarit të kthehet në Evropë, ku me shumë gjasë do të jetë Interi që do ta transferoj atë./ORAinfo/

Image result for ramires to inter

 

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!