Interi po e transferon yllin e Manchester United – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Interi po e transferon yllin e Manchester United

21:35 | 13 Qershor 2018

Dailey Blind do të largohet në verë nga Manchester United.

Jose Mourinho i ka bërë me dije mbrojtësit holandez se nuk është në planet e tij, andaj ai duhet të kërkoj një klub të ri.

Interi është hedhur në sulm për shërbimet e Dailey Blindit, duke e transferuar atë në këtë afat, përcjell ORAinfo.

Mbrojtësi holandez me gjasë do ta pranoj ofertën e nerazurëve dhe të kaloj në Serie A./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!