Inxhi dhe Kaderi rregullohen dhe vishen bukur, do të befasoheni me ndryshim e tyre – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Inxhi dhe Kaderi rregullohen dhe vishen bukur, do të befasoheni me ndryshim e tyre

19:46 | 18 Korrik 2018

Nuk duhet mohuar se pjesë e përditshmërisë sonë janë bërë të pa ndashme edhe serialet.

Përderisa dikur të famshme ishin telenovelat spanjolle, sot në trend janë serialet tukre, prëcejll ORAinfo.

E njëra nga më të ndjekura mbetet filmi, Benni Affet. Inxhi dhe Kaderi janë dy personazhet tejet rebele që luajnë në këtë telenovelë.

Për dallim nga jeta në aktrim, ata të dyja janë shumë shoqe të ngushta jashtë kamerave. Ato dalin shpesh dhe padyshim që kujdesen shumë për pamjen e tyre.

Ja sa ndryshe rrezatojnë ato prapa kamerave./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!