iPhone 8 plus kalon një test të pabesueshëm – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

iPhone 8 plus kalon një test të pabesueshëm

15:00 | 06 Tetor 2017

IPhone 8 plus pas daljes në treg është testuar në mënyre ta ndryshme por të futet në një tostër me nxehtësi prej qindra gradë ende nuk kemi parë.

iPhone i ri e kaloi ketë test me vetëm ekranin e dëmtuar, përndryshe sistemi i tij funksiononte në gjendje normale.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!