iPhone vjen me modelin që do të kushtoj 4000 dollarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

iPhone vjen me modelin që do të kushtoj 4000 dollarë

16:07 | 17 Maj 2018

Një prodhuesi rus i aksesorëve, i quajtur Caviar, lëshoi ​​një nga iPhone më të shtrenjtë që mund të blini.

IPhone X Tesla është një iPhone X i përshtatur dhe praruar në karbon dhe ari dhe ndërtuar me një bateri diellore. Pajisja fillon në më shumë se 4.000 dollarë.

Caviar është i njohur për të bërë pajisje të përpunuara që kushtojnë mijëra dollarë.

Ajo vjen në dy modele: 64 GB dhe 256 GB, të cilat kushtojnë rreth $ 4,064 dhe 4,847 $ respektivisht.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!