Iraniani miliarder ‘çmendet’ nga ky veprim i Morena Tarakut – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Iraniani miliarder ‘çmendet’ nga ky veprim i Morena Tarakut

17:44 | 14 Qershor 2018

U konfirmua më në fund se Morena Taraku është në lidhje me Sasha Sobhanin.

Para pak javësh kanë dalë zëra se dyshja janë në lidhje dhe kjo është hera e parë që dalin haptazi bashkë pas lajmeve që kanë qarkulluar, shkruan lajmi.net

Në një postim të fundit të bërë në Instastory, Sasha shihet duke i dhënë jahtit të tij luksoz derisa e dashura e tij, Morena po i dridh vithet.

‘Ti e di sa shumë të dua’ ka shkruar ai pranë videos.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!