Isa Mustafa ka një lajm të gëzueshëm për adhuruesit e LDK-së – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Isa Mustafa ka një lajm të gëzueshëm për adhuruesit e LDK-së

13:43 | 13 Tetor 2017

Kryetari Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa ka thënë se sondazhet po u tregojnë se kjo parti do të jete fituese në shumicën e komunave në zgjedhjet e 22 tetorit.

Këtë konstatim kreu i LDK-së e tha në një tubimi parazgjedhor me biznese private në Ferizaj.

Nga ana e tij, kandiadti i kësaj partie për kryetar të Ferizajt, Muharrem Sfarqa ka premtuar se edhe për katër vjet mandat do të bëjë shumë ndryshime.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!