Ish-burri i Sasës ia ‘merr’ fëmijët asaj…Ja çfarë po bëjnë… – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
15 °C

Ish-burri i Sasës ia ‘merr’ fëmijët asaj…Ja çfarë po bëjnë…

00:01 | 14 Janar 2018

Adriana Matoshi është ndër aktoret më të suksesshme kosovare, shkruan ORAinfo.

Së fundmi ajo është aktive në serialin “O sa mirë” me rolin e Sasës i cili është ndër më të pëlqyerit në serial.

Adriana edhe pse duket shumë e re, ka qenë e martuar dhe ka fëmijë edhe pse është e divorcuar nga bashkëshorti.

Kaona është vajza e saj e madhe, e cila është një vajzë shumë atraktive.

E përmes postimit të sotëm ajo ka treguar se po e kalon kohën më babain e saj…/ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Nora Istrefi