Ish -burri i ‘Sasës’ ja merr fëmijet, shikoni ku i dërgon për t’i argëtuar – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ish -burri i ‘Sasës’ ja merr fëmijet, shikoni ku i dërgon për t’i argëtuar

10:06 | 17 Maj 2018

Albert Sylejmani është babai i fëmijëve të Sasës dhe aktori i njohur kosovar.

Familja e tij më shumë se kurrë po komentohet në media, e kjo për shkak të famës së madhe që i dha roli i ‘Sasës’, aktores Adriana Matoshi, përcjell ORAvip.

Vajza e saj na ka njoftuar me atmosferën e ngrohtë që kanë fëmijët kur janë pranë babait të tyre.

Alberti ka marrë fëmijët e tij dhe i ka dërguar në vende argetuese, kështu duke kaluar edhe kohë me ta.

Mungon Adriana, po ja sa familje e bukur janë ata./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!