Ish-sulmuesi i Interit: Në kohen time, Icardi do të qëndronte në bankën rezervë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
2 °C

Ish-sulmuesi i Interit: Në kohen time, Icardi do të qëndronte në bankën rezervë

20:52 | 08 Nëntor 2018

Ish-sulmuesi i skuadrës së Interit, Nicola Ventola tha se sulmuesi Mauro Icardi do të kishte ngrohur në stolin në kohën kur ai luante për zikaltërit.

“Shpresojë që Inter të arrijë më të mirën e mundshme. Por nëse Icari do të luante në kohën time, ai do të ishte në bankën rezervë”, ka thënë Ventola.

Duke kujtuar kohën e tij, ai përmendi emra si Baggio, Zamarano, Recoba, Ronaldo dhe Vieri, duke thëne se kjo ishte konkurrenca e tij, e jo Icardi.

“Icardi do të ishte një rezervë luksoze, por prapë se prapë do të mbetej në bankën rezervë”, tha ish-sulmuesi i skuadrës zikaltër Nicola Ventola. /ORAinfo/

Nicola Ventola of Inter Milan (left) and Manchester United goalkeeper Peter Schmeichel (right) watch as the ball enters the net for the first goal of the game (Photo by Mike Egerton/EMPICS via Getty Images)

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!