Ishin në emision LIVE, ja si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit në Tiranë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Ishin në emision LIVE, ja si reaguan moderatori dhe e ftuara gjatë tërmetit në Tiranë

12:23 | 04 Korrik 2018

Tërmeti 5.2 ballë që ra në Durrës tronditi gjithë Shqipërinë duke shkaktuar dëme materiale dhe panik tek qytetarët, një pjesë e mirë e të cilëve kanë qenë në punë.

Në videon e mësipërme duket momenti kur moderatori dhe e ftuara janë në studio duke gatuar dhe godina fillon të dridhet.

Ndërkohë, në panik e sipër, moderatori nuk vrapon vetëm jashtë, por merr edhe të ftuarën për dore duke ikur sëbashku me të.

Për më tepër, ndiqni pamjet!

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!