Iu kujtohet Elida Kryeziu!? Ja si duket sot ajo dhe familja e saj – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
14 °C

Iu kujtohet Elida Kryeziu!? Ja si duket sot ajo dhe familja e saj

21:31 | 16 Prill 2018

Elida Kryeziu ishte ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë.

Tash e një kohë ajo nuk është aktive me projekte muzikore.

Por, ajo vazhdon të mbetët aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E se di duket ajo dhe familja e saj sot, shikoni postimin më poshtë./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Zaimina Vasjari