Iu pëlqejnë fustanat e Engjit? Ajo ka një befasi për të gjitha fanset femra – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Iu pëlqejnë fustanat e Engjit? Ajo ka një befasi për të gjitha fanset femra

13:31 | 18 Tetor 2018

Engjëllusha Salihu tashmë është ndër këngëtaret më të kërkuara për ahengjet familjare.

Ajo së pari u bë e njohur si vajza e Shyhrete Behlulit, shkruan ORAinfo.

Tashmë Engji është shumë e njohur për mbarë publikun.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të shumta dhe të ndryshme.

E sot përmes një postimi ajo ka thënë se ka pasur shumë kërkesa për t’u përgjigjur se ku mund të gjindet një fustan si i saj, ai me lule.

Ajo ka treguar se mund ta gjeni në dyqanin e Leartës./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!