Ivan Perisic ia terron Anglisë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ivan Perisic ia terron Anglisë

21:28 | 11 Korrik 2018

Kroacia e ka barazuar rezultatin ndaj Anglisë

Golin e ka realizuar Ivan Perisic në minutën e 68’.

Për më shumë shikoni videon./ORAinfo/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!