Ja çfarë ndodhi sot me djalin e Oliver Ivanoviçit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ja çfarë ndodhi sot me djalin e Oliver Ivanoviçit

09:32 | 14 Korrik 2018

Bogdan Ivanoviç, djali i Oliver Ivanoviç , do të marrë në 10 vitet e ardhshme një bursë nga manastiri Hilandar.

Kontrata e bursave do të nënshkruhet në ditët e ardhshme dhe pagesa do të fillojë nga 1 shtatori, shkruajnë mediet beogradase, transmeton Indeksonline

“Ai është një fëmijë që është pagëzuar në Deçan, një fëmijë që rritet deri në frymën e ortodoksisë ”, thuhet në njoftim.

Njëra prej qendrave më të rëndësishme të ortodoksisë në botë verifikoi bursën/ certifikatën e cila do të jetë një provë për njerëzit e mëdhenj që nuk vdesin, por jetojnë me fëmijët e tyre”, deklaroi gruaja e të vrarit Oliver, Milena Ivanoviç.

Ndryshe, udhëheqësi i SDP u vra më 16 janar përpara zyrave të partisë me gjashtë plumba në pjesën e prapme. Pas gjysmë viti vrasësit dhe urdhëruesve të tyre nuk u gjetën dhe u dënuan.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!