Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
5 °C

Ja çka bën në orët e vona të natës Adea Pula për tu dukur bukur!

19:14 | 17 Maj 2018

Adea Pula njihet si këngëtarja e dashur për fëmijë në të kaluarën.

Por, epiteti i saj ndryshoj kur ajo u rrit, e edhe pse tani nuk është aktive në muzikë, ajo merr vëmendjen me pamje e saj, shkruan ORAvip.

Konsiderohet si njëra ndër vajzat më të bukura dhe më atraktive në vendin tonë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

E përmes një postimi në Instagram ajo ka treguar se ushtron në fitnes deri në orët e vona.

Duket se Adea Pula “vuan” që të duket e bukur./ORAvip/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!