Ja çka ndodhi me qytetarët pas të shtënave në Londër – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ja çka ndodhi me qytetarët pas të shtënave në Londër

19:20 | 24 Nëntor 2017

Të shtënash janë dëgjuar në orët e pasditës në Londër. Policia e ka evakuuar zonën e “Oxford Circus” pas dyshimeve se bëhet fjalë për sulm terrorist.

Në këtë video mund të shikoni panikën e qytetarëve pas dëgjimit të krismave.

Kalimtarët në vrap fillojnë të ikin në drejtime të ndryshme duke tentuar të shmangur rrezikun për jetë./Indeksonline/

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!