Ja data e martesës së ‘Llukmanit’ (Foto) – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja data e martesës së ‘Llukmanit’ (Foto)

16:36 | 17 Korrik 2017

Ernest Zymberi apo i njohur si ‘’Preshevari’ ’ gjegjësisht ‘’Llukmani’’ në serialin ‘’O sa mirë’ ka vendosur të i jap fund beqarisë.

Ernesti tash e një kohë të gjatë është në lidhje me vajzën nga qyteti i tij pra Gjilanit, Lena Rexhepi dhe sipas burimeve tona ata në fund të verës do të kurorëzojnë lidhjen e tyre me martësë.

Ata do të martohen me 2 shtator dhe flitet të jetë një dasmë e madhe në Gjilan./10minuta.com

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!

Adea Pula