Ja ku e fsheh shqiptari veturën e 50 mijë eurove! – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
7 °C

Ja ku e fsheh shqiptari veturën e 50 mijë eurove!

15:16 | 12 Shkurt 2018

Ka blerë veturë rreth 50 mijë euro, por frikohet se dikush mund t’ia vjedhë atë.

Andaj për ta mbajtur më të sigurt apo për ta fshehur atë nga hajdutët, pronari kujdeset në këtë mënyrë.

Foto është bërë në një fshat të Podujevës, ku pronari shihet të këtë futur veturën luksoze në garazh aspak të mbajtur.

Vetura e llojit “Audi A8” në treg ka një çmim rreth 50 mijë euro.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!