Ja ku ‘harbohen’ pasanikët e rinj shqiptarë – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
13 °C

Ja ku ‘harbohen’ pasanikët e rinj shqiptarë

13:38 | 31 Korrik 2018

Alkool, bikini dhe muzikë. Harbimi i të rinjve me “shkuma parti” në jug të vendit nuk po njeh më kufij.

Janë me qindra të rinj të cilët presin që të vijë vera jo vetëm për të marrë rreze dielli, por edhe për t’u argëtuar dhe pse jo edhe për të shijuar ndonjë romancë verore që mund të lindë.

Mapo.al ju sjell disa nga fotot se si argëtohet rinia këto ditë në verë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!