Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
3 °C

Ja kundërshtari i frikshëm i Realit në fazën tjetër të Championsit

11:17 | 07 Dhjetor 2017

Real Madrid ka përfunduar e dytë në Grupin H të Champions Leagues.

Në fazën me eliminim direkt “Los Blancos” pritet të përballet me një kundërshtar më të fortë në letër.

Sipas “Mundo Deportivo-s” ekipi i Zinedine Zidane tani rrezikon të përballet me kundërshtarë të mëdhenj si: Manchester United, City, PSG, Roma, Besiktas dhe Liverpool.

Shorti për fazën tjetër të Ligës së Kampionëve do të hidhet të hënën më 11 dhjetor në Nyon të Zvicrës në orën 12:00.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!