Ja kush është biznesmeni i pasur që po çmend vajzat shqiptare – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
9 °C

Ja kush është biznesmeni i pasur që po çmend vajzat shqiptare

10:59 | 08 Shkurt 2018

Andi Geci është i biri i një ndër biznesmenëve më të fuqishëm në Shqipëri, Ram Gecit.

Andi është një ndër djemtë më të kërkuar dhe që është vënë në shënjestër të femrave gjatë kohëve të fundit e kjo jo vetëm falë anës së tij ekonomike, por edhe pamjes fizike.

Një djalë bukurosh, me muskuj, me sytë jeshilë, me mjekër siç është dhe moda.

Në rrjetet sociale dallohet lehtësisht jeta luksoze, pushimet dhe pasioni i tij për orët e shtrenjta dhe makinat e tipeve të fundit.

Ndërkohë ditët e sotme në mediat rozë po qarkullon lajmi se Andi është ndarë nga modelja shumë e njihur Franceska Jace.

Lidhja e Françeska Jaçes me biznesmenin And Geçin ka kohë që diskutohet nepër media dhe rrjete sociale.

Çifti nuk e ka konfirmuar asnjëherë lidhjen e tyre, por detaje të ndryshme dhe postimet në rrjetet sociale tregonin që ata ishin bashkë.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!