Ja rezultati i pjesës së parë Arsenal- Leicester – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ja rezultati i pjesës së parë Arsenal- Leicester

22:00 | 22 Tetor 2018

Arsenal – Leicester kanë mbyllur pjesën e parë me rezultat të barabartë 1:1.

Ishte autogoli i Bellerin që zhbllokoi rezultatin e këtij takimi. për ti dhënë epërsinë Leicesterit, shkruan lajmi.

Edhe pse Arsenal konsiderohej favorit në letër para takimit, fusha e blertë tregoi pasqyrë tjetër.

Leicester nuk ishte inferior në asnjë moment dhe rrezikoi portën e “Gunners” në disa raste.

Megjithatë, ishte Ozil i cili barazoi rezultatin një minut para fundit të pjesës së parë.

Pjesa e dytë pritet të sjelli lojë dinamike

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!