Ja sa foshnje lindën vetëm gjatë ditës së djeshme në QKUK – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
8 °C

Ja sa foshnje lindën vetëm gjatë ditës së djeshme në QKUK

13:15 | 28 Maj 2018

Gjatë ditës së djeshme në Klinikën e Gjinekologjisë në QKUK kanë ardhur në jetë 25 foshnje.

Nënat kanë lindur 13 vajza dhe 12 djem. Me operacion cezarian kanë kryer lindjen vetëm 3 nëna.

Ndërsa për herë të parë kanë lindur fëmijë 12 gra.

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!