Ja sa profesionale është kamera iPhone 8 Plus – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
16 °C

Ja sa profesionale është kamera iPhone 8 Plus

08:31 | 29 Shtator 2017

Këto ditë kemi parë online se sa profesionale është kamera iPhone 8 Plus kur është në duart e një fotografi profesional.

Tani është koha që regjisori italian, kinematografi dhe artisti Matteo Bertoli të marrë kamerën për një rrotullim dhe të na tregojë se çfarë mund të bëjë në duart e një profesionist.

Hidhni një vështrim videos së mëposhtme:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!