Ja si cingëron iPhone X – ORAinfo Ballina | ORAinfo.com - Nuk ndalet
Lajmet e fundit
6 °C

Ja si cingëron iPhone X

10:43 | 03 Nëntor 2017

iPhone X vjen në treg me shumë ndryshme, kryesisht në dizajn, nëse e krahasojmë atë me versionet paraardhëse.

E, një prej të veçantave të iPhone X është edhe melodia e re – iPhone më i ri cingëron më ndryshe se modelet e tjera.

Që nga iOS 7, melodia e parapërcaktuar në iOS 7 është “Opening”, e cila vazhdon të jetë edhe në iPhone 8 e poshtë.

Ndërkaq, në iPhone X, Apple ka menduar të krijojë një tjetër melodi ekskluzive, e cila quhet “Reflection”.

Zhvilluesi i programeve, Guilherme Rambo ka mundur të nxjerrë nga iPhone X file-in e kësaj melodie, dhe ju mund ta shkarkoni atë nga ky link.

E, për ta dëgjuar melodinë ekskluzive të iPhone X, klikoni në videon e mëposhtme:

Komento:

VËREJTJE: ORAinfo mban të drejtën e përzgjedhjes së komenteve që do të publikohen. Komentet që përmbajnë gjuhë të urrejtjes, përmbajnë sharje dhe lëndime, si dhe komentet që nuk ndërlidhen me artikullin në të cilin komentoni, nuk i publikojmë.

Ju faleminderit!